Днес в централната сграда и филиал на ДГ „Пролет“ гостуваха полицейски инспектори към сектор ОП в I РУ – Перник при ОД на МВР- Перник! 👮♂️👮
Те разказаха и показаха на децата колко е важно да се движим безопасно и да спазваме правилата на пътя 🚦.
Малките любопитковци 👀 имаха възможност да се докоснат до палка и белезници, а също така да видят специалните светлини на полицейския автомобил 🚔– истинско, вълнуващо преживяване за тях!
Благодарим за усмивките и емоцията, които подарихте на нашите деца!


