Новини

Довиждане, детска градина! Здравей, първи клас!

🎓✨ С много вълнение, усмивки и малко сълзи децата от четвърта група на разновъзрастова група „Слънчо“ и група „Пчеличка“ си казаха: „Довиждане, детска градина!“ ❤️
След четири незабравими години, изпълнени с игри, знания, приятелства и безброй красиви моменти, нашите пораснали деца поемат по нов път – към училището. 📚✏️
Пожелаваме на бъдещите първокласници да бъдат здрави, любознателни, смели и уверено да следват мечтите си! 🎒
На добър час, мили деца! 👋